ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ - Art-Vit Арт-Віт Тканини та домашній текстиль

Перейти до контакту

Доставка замовлення по всій Україні, країнам СНД та світу.


Доставка Вашої покупки в art-vit.com.ua відбувається до будь-якого населеного пункту України кур'єром або поштовою службою, крім окупованій частині Луганської, Донецької області та АРК, в залежності від наявності, упаковки, вихідних і святкових днів. Ви можете отримати Ваше замовлення на відділенні, офісі, дома на виробництві. Умови відправлення відразу фіксуйте при замовленні. Замовлення, які оформлені до 16 години, відправляються того ж дня. Для покупців з інших країн ми відправляємо продукцію відразу з Туреччини за допомогою міжнародних перевізників. Ми маємо можливість організувати доставку в будь-яку країну світу за мінімальними цінами.
Упаковка рулонів - поліетиленова плівка. При оптовому замовленні тканини упаковуються в мішки та тюки, в кількості до 10 штук для зручності навантаження та розвантаження. Наприклад, один рулон сатину важить приблизно 9 кг. В одному мішку або пакунку буде до 10 рулонів, тобто до 90 кг продукції.
Для зручності своїх клієнтів прийом, обробку та відправлення замовлень поштовою службою “Нова Пошта” проводимо крім робочих днів також у неділю.
Назад до змісту