Страйп-Сатин в Дніпрі - Art-Vit Арт-Віт Тканини та домашній текстиль

Перейти до контакту

Страйп-Сатин в Дніпрі

Тканини в Дніпрі
Турецький Страйп-Сатин в Дніпрі
Страйп-Сатин в Дніпрі для пошиття
Турецький Страйп-Сатин в Дніпрі

Страйп-Сатін в Дніпрі


Не секрет, що всім тим, хто займається пошиттям постільної білизни для готельних комплексів, постільної білизни для будинку, необхідний якісний матеріал для виготовлення виробів. Дорогим, але одночасно якісним та зносостійким таким матеріалом, - є страйп - сатин. Даний матеріал набув широкого поширення завдяки дуже високій зносостійкості. Навіть при наявності дрібних пошкоджень у вигляді зачіпок в процесі використання готових виробів, ці пошкодження не помітні, тому що постійна зміна тону смужок маскує їх.
Інтернет магазин Art-vit.com.ua знаходиться в Дніпрі та реалізує різноманітні тканини, необхідні для пошиття текстильних виробів. Обслуговує будь-якого замовника з території підконтрольної Україні. Покупці з Дніпра та Дніпропетровської області можуть швидко отримати своє замовлення, а також в нашому офісі особисто підібрати найкращу комбінацію кольорової палітри тканин, канта, мережива.

Відправка страйп-сатину з Дніпра


Відправку тканин в Дніпрі здійснюємо за допомогою Нової пошти в день оформленого Вами замовлення. Оплата - безготівкова або післяплатою. Використовуйте будь-який зручний варіант. Укрпошта та DHL використовуються нами для відправки замовлень в інші країни.

Підбір страйк-сатину та мережива в Дніпрі


Нелегко передати, а потім і визначити з екрану пристрою колір тканини або її поєднання. Ми з легкістю підберемо необхідний для Вас варіант. Нам потрібно дізнатися лише про Ваші побажання. А ми постараємося реалізувати їх в життя.

Страйп-сатин оптом та в роздріб в Дніпрі.


Купуючи тканину оптом, Ви економите на вартості. Вона Вам обійдеться меншою, тому що ми не несемо витрат по вимірах, нарізуванню і додатковій упаковці тканини. Великі оптові закупівлі індивідуально обговорюються із замовниками.
Телефонуйте або пишіть, залишайте замовлення! Хороших Вам покупок! )
ПП Кравцова Н. І.
Номер запису в ЄДР 2 224 000 0000 131676
Адреса:
вул. Ярослава Мудрого, 3, Дніпро
Часи роботи:
Пн - пт: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 14:00
Назад до змісту